עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

זו תהיה הפינה הסודית שלי. אין לי צורך לשתף כאן מי שמכיר אותי. להיפך אני רוצה לגלות את עצמי מחדש. כל אחד יוכל לקרוא אבל לא לזהות אותי האמיתית.
סוג של "יומני היקר"
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אכזבה  (1)
סוד  (1)
רגשות  (1)
שברון לב  (1)
ארכיון

מותר לחלום על חופש?

07/06/2019 08:41
G.M.B
לאחרונה אני חושבת הרבה על הרצון שלי בחופש האמיתי , בחיים שלי לבד ... עם קשרים משפחתיים אבל לא עם בן זוגי... 
אני תוהה אם אני אמיצה מספיק לעשות את זה? לוקח לי המון זמן להחליט ולעשות. אולי יותר קל כשאני נדחקת לפינה ומוכרחה ...אז ככה זה הבוקר ... אני מהרהרת עד כמה אני מוכנה לקחת את האחריות על חיי ולסמוך על עצמי שיהיה בסדר...
שאין גן של שושנים שם מחוץ לזוגיות העכשווית אבל אולי כן יהיה לי יותר נעים , בשביל ה"אולי" הזה אני מוכנה להסתכן בלאבד את מה שיש עכשיו . האם מה שיש לי עכשיו זה "הכי טוב שאפשר?" (קצת כמו בסרט של ג'ק ניקלסון - כשהוא מהרהר האם זה הכי טוב שיש לנו בחיים? ) 
החיים האלה קצרים נקודה. איבדתי בשנים האחרונות חברים צעירים , אב שנפטר בגיל 62 ... מי יודע כמה באמת נשאר לנו לחיות כאן? אז האם זו סיבה מספיק טובה כדי לקחת צ'אנס ? להגיד מה שיהיה יהיה ... אבל העיקר שאנסה לחיות בשלווה פנימית טובה יותר? 
אני בהחלט זקוקה לטיפול שיחתי. הלוואי שאמצא מהר את המטפל הנכון. 
הלוואי ומישהו יוכל לעזור לי להבין את עצמי. האם בגילי , 46 יש עוד שמרגישים כמוני? זה לא מקל שיש עוד שמתלבטים אבל מצד שני יש יותר ויותר אנשים שמחליטים לעשות הסבה, או להתגרש, או להיפרד, או לעשות משהו שהוא קיצוני עבורם.
הכי קיצוני שלי זה שאני רוצה עצמאות , באמת רוצה להיות עצמאית - לא תלויה - ויכולה לקחת סיכון כשאני אחראית על עצמי. 
ARIXXXIM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: