עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

זו תהיה הפינה הסודית שלי. אין לי צורך לשתף כאן מי שמכיר אותי. להיפך אני רוצה לגלות את עצמי מחדש. כל אחד יוכל לקרוא אבל לא לזהות אותי האמיתית.
סוג של "יומני היקר"
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אכזבה  (1)
סוד  (1)
רגשות  (1)
שברון לב  (1)
ארכיון

החופש הגדול הגיע

31/05/2019 10:30
G.M.B
30.5.19 הוא היום שחיכיתי לו כבר חצי שנה בערך... היום שהוא נסע לחו"ל עם חברים לארבעה ימים. 4 ימים שלמים שלי לבד ... כמעט רחוק מעינו החושדת ובודקת. 
אז היום הזה הגיע אתמול... העברתי בראש סיפורים שונים לכיסויי , מה אוכל להגיד ? אם ישאל איפה הייתי מה אענה? איך הילדים יענו? מה אספר להם? הסיפור היה חלקי ביותר אבל החלטתי שאין ברירה אני חייבת לעצמי קצת אוויר.. אוויר ים בזמן שקיעה , בזמן שאני יודעת שהוא אמור להיות רגוע עם חברים שלו. 
בבוקר לפני שיצא מהבית ידעתי שירצה "לסמן" אותי פעם אחרונה.. קיבלתי את זה לגמרי בהבנה . ידעתי שעוד כמה שעות אחווה את ההנאה הקטנה שלי בחיים.
סביב שש בערב יצאתי לפגישה הסודית עם בגד ים , מחצלת מגבת פירות... נפגשנו , מאותו רגע הנייד היה על שקט , החלטתי לא לענות ולהתעלם מכל מה שיגיע לנייד. אחר כך אספר שנרדמתי כי כאב לי הראש.
הזמן עף לו , השמש נטתה לשקוע , ישבנו ודיברנו . היה כל כך כייף
רציתי שהזמן יעצור מלכת... 
אחר כך השמש שקעה , החושך הגיע ויכולנו להרגיש קרובים יותר...
קיבלתי הודעה בטלפון והתחושות הלא נעימות החלו לעלות בי ... אמרתי שכדאי שאסע הביתה, השעה היתה כבר קרוב ל22 ועוד כשעה נסיעה.
בדרך חשבתי לעצמי שוב למה את עושה את זה לעצמך? 
הגעתי הביתה לחוצה , עייפה ורק רציתי להיכנס למיטה לישון. 
הבוקר בשיחה הבנתי שהכל בסדר, כל החשדות בראש שלי... מקווה שהגענו למקום הנכון בו הוא מפסיק לשאול אותי , לחקור אותי, פשוט נותן לי לחיות לצידו. 
בלי שנפגע וניפגע אחד בשני ... האם זה אפשרי?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: