עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

זו תהיה הפינה הסודית שלי. אין לי צורך לשתף כאן מי שמכיר אותי. להיפך אני רוצה לגלות את עצמי מחדש. כל אחד יוכל לקרוא אבל לא לזהות אותי האמיתית.
סוג של "יומני היקר"
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אכזבה  (1)
סוד  (1)
רגשות  (1)
שברון לב  (1)
ארכיון

הולכת על חוט דק (מדי)

22/05/2019 13:00
G.M.B
למה יש בי יצר הרסנות? הרס עצמי? 
לא מבינה את עצמי, הלקאה עצמית, מחכה לפעם הבאה שהוא יעיף אותי מהבית... שנדבר על גירושים... שהוא יסתכל עלי במבט מבזה ועם זאת בתוכו אני יודעת שהוא רוצה אותי.. שאני מכריחה אותו להישאר איתי ...
הוא גילה משהו כשחיטט בנייד שלי... באמת רשלנות מצידי.. ככה זה כשתופסים ביטחון רב מדי... אבל בעצם אולי רציתי שיתפוס אותי שיגיד לי שדי עד כאן.. שחייבים להפריד כוחות.. אבל איך נעשה את זה בלי לפגוע בילדים? ושוב אני שומעת את עצמי אומרת לו שאני רוצה להישאר איתו, שאני אוהבת אותו ... והדברים האלה אומרת אותם מישהי אחרת... והוא מקשיב ולא מאמין אבל מוכן להישאר ואומר שיכין מסמך שאחתום עליו ואם שוב יתפוס אותי במשהו חשוד שקשור למישהו אחר אני אצטרך לעזוב את הבית מייד... ואני אומרת לו שאני מוכנה לחתום, שאני יודעת שלעולם הוא לא יאמין לי... בתוכי אני יודעת שאני רוצה שזה יגמר.. שאמצא עבודה טובה, שאוכל להחזיק את עצמי והילדים ושלא אזדקק לו... מתי זה יקרה? מתי יהיה לי האומץ הזה?
ודווקא אתמול היה לי ראיון טוב למשרה ניהולית עם המון אחריות ואני כל כך חוששת אבל רוצה כל כך להתרחק ממנו, להרוויח טוב , מספיק כדי שלא אצטרך אותו אבל גם שלא יסבלו הילדים , שלא יראו אותנו נפרדים... איך עושים את זה? האמת שזה לא באמת אפשרי. לכן אני נשארת, לכן מישהי בתוכי מדברת בשמי ואומרת שהיא רוצה להישאר איתו.
אז אני ביום שאחרי ... שוב חושבת איך אברח למקום שבו ארגיש חופשייה? חייבת לקחת את העבודה הזו ולהרגיש חופש!!!
Lee.Dor Schneider
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: