עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

זו תהיה הפינה הסודית שלי. אין לי צורך לשתף כאן מי שמכיר אותי. להיפך אני רוצה לגלות את עצמי מחדש. כל אחד יוכל לקרוא אבל לא לזהות אותי האמיתית.
סוג של "יומני היקר"
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אכזבה  (1)
סוד  (1)
רגשות  (1)
שברון לב  (1)
ארכיון

נטישה

07/05/2019 11:08
G.M.B
הסימנים כולם היו שם , כך שאני לא יכולה להשלות את עצמי שלא ראיתי את זה מגיע. 
האמת יכול להיות שאני הופתעתי שהוא בכלל יצר איתי קשר אחרי שחזר. הרגשתי בקול שלו משהו שכאילו מצד אחד רוצה להרגיע אותי ומהצד השני רוצה להרחיק אותי , לא לעודד אותי למשהו שאין לו סיכוי.
דווקא בשיחה הרגשתי שאני רוצה לנתק, להתרחק, למצוא תירוץ לא לדבר. 
אחרי השיחה הרגשתי ריקנות , בעצם ציפיתי שהכל יחזור להיות כמו שהיה , שארגיש קירבה וחום. זה היה רחוק מאד מזה. לא הרגשתי ממש מאוכזבת כי ידעתי שאני והוא במקומות שונים עכשיו. שהחבר שהוא היה לי הלך ולא ישוב. שהאיכפתיות שמצאתי אצלו כבר לא קיימת. איש זר. 
מהצד השני בבית הדברים אמורים להיות יותר קלים עכשיו . סוף כל סוף אני באמת לא משקרת , לא מסתירה, באמת שיודעת שהכל נגמר וכשאני אומרת את זה בקול רם, זו גם האמת. אמת מכאיבה וצובטת ומוחצת את הלב , אבל אמת. והוא הבן זוג שלי - מה הוא אמור לעשות כדי להקל? איך אני יכולה לבקש ממנו משהו? הבאתי על עצמי את הכל , כולל הספקות בזוגיות, בנישואים. 
אני מרגישה שחייבת לאסוף שברים , למצוא נחמות קטנות בדברים אחרים בחיים. ברור שהמיניות היא הכח החי והמניע החזק ביותר שיש לנפש האדם, אבל כרגע זה הביא אותי לתסבוכת גדולה יותר ממה שחשבתי ואולי היום אני צריכה למצוא פיתרון אחר, להקלה הגדולה שאני חייבת לעצמי כדי לא לשקם את הנישואים אלא בעצם לבחור להתחיל אותם מחדש עם מישהו שחייב לקבל אותי בדרך הזו. 
ARIXXX
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: