עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

זו תהיה הפינה הסודית שלי. אין לי צורך לשתף כאן מי שמכיר אותי. להיפך אני רוצה לגלות את עצמי מחדש. כל אחד יוכל לקרוא אבל לא לזהות אותי האמיתית.
סוג של "יומני היקר"
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אכזבה  (1)
סוד  (1)
רגשות  (1)
שברון לב  (1)
ארכיון

מחר היום הקובע

04/05/2019 18:08
G.M.B
איכשהו הצלחתי לשרוד את כל הימים האלה שהוא בחו"ל . אני בכלל לא יודעת אם הוא חושב עלי, אם הוא ירצה להמשיך את הקשר? האם אני רוצה את הקשר? אני כל כך מתגעגעת לקשר, לשיחות, לתמיכה . אני אולי יכולה לקבל כזאת תמיכה גם אצל פסיכולוג אבל זה לא יהיה אותו דבר. פעם שמעתי פסיכולוג שאמר שיכול לקרות שהמטופל מתאהב במטפל וזה יכול להעיד על החלמה , על מצב התקדמות בטיפול כי הליבידו של האדם (היצר) הוא דבר שמניע , שמחייה, שמוציא אותנו לאקטיביות , שמעיד על תחושת חיים ורצון לחיות (כשהאדם מגיע לטיפול בעקבות דיכאון למשל) ואז המטרה היא לנתק בזהירות את התלות והאהבה שנוצרה במטפל ולהעבירה למשהו אחר. 
אולי אני התאהבתי בו אבל זה כמו התאהבות במטפל, במישהו שדאג לי ורצה בטובתי. אני סמכתי עליו, הקשבתי לו , ראיתי שהוא לא מנסה לנצל אותי. אולי כדי לעזור לי הוא יבין שעכשיו זמן שאנתק ממנו ואמצא משהו אחר להמשיך להרגיש חיה. 
גיליתי שבעלי יודע עליו. הוא סיפר לי שחקר ומצא. נבהלתי כי חשבתי שאולי ירצה לחפש נקמה , לפגוע בי דרך יצירת קשר איתו. 
בעלי אמר שלא יצר קשר אבל כן ביקש לדעת האם אני מעונינת בהמשך הקשר איתו? עניתי שאני לא בקשר (זו כמובן האמת בשלושה שבועות האחרונים) ועניתי את מה שרצה לשמוע, שאני לא מתכוונת להיות בקשר. 
הייתי בראיון עבודה השבוע... אני לא בטוחה שאני מעונינת במשרה הזו אבל חייבת למצוא כיוון חדש בחיים ועבודה בהחלט יכולה למקד אותי. 
אז הנה מחר מתחיל שבוע חדש, אני לא יודעת מה יקרה .. אבל הפעם אני החלטתי לתת לדברים לזרום , שמה שיקרה יהיה "מכתוב" כמו שהוא אמר לי ... ואם הם לא קורים , סימן שלא היו צריכים לקרות.

IM AL
IM AL
05/05/2019 12:18
בהצלחה!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: